Google+
 
    1 2 3 4 5 6  
 • Linie ciesielskie. Doskonała wydajność
  niedościgniona jakość

 • Złoty medal na targach ITM 2015

  dla maszyny Lambda GT!!!

 • Sigma ZM nagrodzona Złotym Medalem MTP 2014!

 • Produkcja 

  wieloosiowych

  maszyn CNC

   

 • LAMBDA VT

  Solidny partner w wielkich przedsięwzięciach

 • Złoty Medal Drema 2014

 

Frezarka do aluminium

Obróbka powierzchni płaskich i kształtowych wymaga wykorzystania właściwych narzędzi, które przyspieszą oraz ułatwią wykonywane prace. Najlepszym rozwiązaniem na rynku jest nadal frezarka do aluminium, pozwalająca wykonać żłobienia (rowki, koła zębate itp.) na wybranym materiale. Duże znaczenie przy tego rodzaju urządzeniach ma bezpieczeństwo - zarówno podczas wymiany frezu, jak i regularnego eksploatowania. Dlatego warto poszukiwać modeli, posiadających nie tylko solidną konstrukcję ze stalowych profili, ale i cechujące się łatwością w obsłudze.


Najczęściej frezarki do aluminium znajdują zastosowanie w warsztatach motoryzacyjnych oraz narzędziowniach, gdzie wymagana jest efektywna obróbka tego rodzaju materiału. Można je wykorzystać przy między innymi modelach, formach, a także elementach meblarskich oraz reklamowych.


Wykonywane przez nas maszyny do obróbki skrawaniem aluminium wyróżnia najwyższa na rynku wydajność oraz wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych. W zależności od modelu, wykorzystaliśmy również pyłoszczelne przestrzenie robocze, wraz z solidnymi stołami maszynowymi, aby zwiększyć zarówno bezpieczeństwo pracy, jak i codzienne użytkowanie urządzenia.


W celu poznania dokładnych parametrów technicznych, zapraszamy do przejścia na podstrony poszczególnych urządzeń, bądź sprawdzenie katalogu zbiorczego wszystkich produktów firmy Fanum. Udostępniamy również wyposażenie dodatkowe, w tym sondę umożliwiającą pomiar położenia detalu oraz system chłodzenia narzędzia za pomocą sprężonego powietrza, bądź mgły olejowej.

 
 
O nas
Informacje
Informacje

Fanum Skorupski-Wójcik Sp. J.
Wielopole Skrzyńskie 11B
39-110 Wielopole Skrzyńskie

tel. +48 17 22 14 880

e-mail: info@fanum.pl

 

projekt i realizacja: BigCom...
aktualizacja:  2016-07-25 08:50