Google+
 
    1 2 3 4 5 6  
 • Linie ciesielskie. Doskonała wydajność
  niedościgniona jakość

 • Złoty medal na targach ITM 2015

  dla maszyny Lambda GT!!!

 • Sigma ZM nagrodzona Złotym Medalem MTP 2014!

 • Produkcja 

  wieloosiowych

  maszyn CNC

   

 • LAMBDA VT

  Solidny partner w wielkich przedsięwzięciach

 • Złoty Medal Drema 2014

 

Frezarka do drewna

Wydajna obróbka skrawaniem wymaga solidnych oraz sprawdzonych rozwiązań, dzięki którym praca całego zakładu, bądź warsztatu stanie się nie tylko sprawniejsza, ale i łatwiejsza. Jest to możliwe przy użyciu frezarek do drewna jedno-, bądź wielowrzecionowych. Ich głównym zadaniem jest zaokrąglanie oraz wygładzenie krawędzi, umożliwiając estetyczne wykończenie obrabianego produktu.


W zależności od modelu oraz przeznaczenia, frezarka stołowa może posiadać na wyposażeniu interpolowany magazynek 10-narzędziowy. Urządzenia te znajdują zastosowanie nie tylko w stolarce budowlanej, ale i w meblarstwie oraz w reklamie. Umożliwiają wykonanie między innymi schodów, krzeseł, form, modeli, bądź nawet elementów wielkogabarytowych.


Proponujemy doskonałe maszyny stolarskie, a także solidne frezarki do drewna, które staną się niezbędną częścią Państwa zakładu lub warsztatu. Wyróżnia je nie tylko duża wydajność, ale i łatwość obsługi, umożliwiająca każdemu pracownikowi sprawną obróbkę skrawaniem wybranego materiału. Ponadto, każda wykonana przez naszą firmę maszyna wyróżnia się cichą pracą, nie przeszkadzając osobom obecnym na terenie obiektu.


Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją techniczną poszczególnych maszyn stolarskich, które znajdują się na dedykowanych podstronach. Udostępniliśmy również galerię produktów, a także spis wyposażenia dodatkowego, w tym między innymi pompy podciśnieniowe, czy też głowice obróbcze. Jeżeli posiadają Państwo dodatkowe pytanie dotyczące proponowanych urządzeń do obróbki drewna, zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego.

 
 
O nas
Informacje
Informacje

Fanum Skorupski-Wójcik Sp. J.
Wielopole Skrzyńskie 11B
39-110 Wielopole Skrzyńskie

tel. +48 17 22 14 880

e-mail: info@fanum.pl

 

projekt i realizacja: BigCom...
aktualizacja:  2016-07-25 08:50