Google+
 
    1 2 3 4 5 6  
 • Linie ciesielskie. Doskonała wydajność
  niedościgniona jakość

 • Złoty medal na targach ITM 2015

  dla maszyny Lambda GT!!!

 • Sigma ZM nagrodzona Złotym Medalem MTP 2014!

 • Produkcja 

  wieloosiowych

  maszyn CNC

   

 • LAMBDA VT

  Solidny partner w wielkich przedsięwzięciach

 • Złoty Medal Drema 2014

 

Frezarka do tworzyw sztucznych

Obróbka skrawaniem niektórych materiałów może okazać się skomplikowanym zadaniem. Należą do takich między innymi plastiki, plexi, bądź PCV, które cechują się zróżnicowaną twardością oraz grubością. W takich przypadkach niezbędna jest dedykowana frezarka do tworzyw sztucznych, która umożliwi łatwe wykonanie gwintów, uzębień, czy też rowków - nawet na elementach posiadających nietypowy kształt.


Urządzenia do obróbki skrawaniem umożliwiają wykonanie między innymi elementów meblarskich, takich jak krzesła oraz stoły, ale i akcesoriów basenowych, reklam oraz nietypowych form i modeli. Tak szerokie zastosowanie sprawia, że są one niezbędne w zakładach z różnych gałęzi przemysłu.


Jesteśmy producentem frezarek do takich materiałów, jak PCV, plastik oraz plexi, które w zależności od modelu mogą posiadać zróżnicowaną liczbę wrzecion oraz interpolowanych osi. Wszystkie z nich cechują się jednak solidnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, a także łatwością obsługi. Pozwala to przyspieszyć prowadzone prace w warsztacie, czy też w zakładzie produkcyjnym.


W celu poznania specyfikacji technicznych poszczególnych frezarek do tworzyw sztucznych, zapraszamy do przejścia na dedykowane podstrony. Można również na nich znaleźć galerię naszych urządzeń oraz sprawdzić opcje dodatkowe, a w tym pompy podciśnieniowe, dopasowane głowice, system transportowania wiórów, czy też blat maszynowy (hybrydowy lub rastrowy). Zapraszamy również do kontaktu, jeżeli pojawią się dodatkowe pytania dotyczące naszych produktów.

 
 
O nas
Informacje
Informacje

Fanum Skorupski-Wójcik Sp. J.
Wielopole Skrzyńskie 11B
39-110 Wielopole Skrzyńskie

tel. +48 17 22 14 880

e-mail: info@fanum.pl

 

projekt i realizacja: BigCom...
aktualizacja:  2016-07-25 08:50