EN

Operator CNC

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego
Formularz kontaktowy

Newsletter

Informacje zostały zapisane.

Katalog firmowy FANUM

Operator maszyn sterowanych numerycznie / programista CNC

Zatrudnimy osobę na stanowisko operator-programista maszyn sterowanych numerycznie - frezarka CNC, tokarka. Wykonujemy obróbkę CNC z zakresu frezowania, toczenia. Obrabiamy wszelkiego rodzaju materiały od stali do różnego rodzaju kompozytów.

Miejsce pracy: Wielopole Skrzyńskie

Opis stanowiska:

  • samodzielna obsługa frezarki, tokarki CNC (ustawianie parametrów, wprowadzanie korekt,
  • ustawianie maszyny pod dany detal (produkcja seryjna / jednostkowa),
  • optymalizacja programów obróbkowych, dobór optymalnych narzędzi, uzbrajanie i pomiar,
  • dobór właściwych parametrów obróbki w zależności od materiału i narzędzi,
  • wykonywanie niezbędnych obliczeń,
  • wstępna kontrola jakości wykonanych detali,
  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi CNC,
  • wdrażanie nowych detali na maszynie CNC.

Wymagania od kandydata:

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • min. 2 letnie doświadczenie w zakresie programowania / obróbki skrawaniem i obsługi frezarek i tokarek CNC,
  • wykształcenie zawodowe, średnie techniczne lub wyższe,
  • znajomość oprogramowania CAM i CAD,
  • znajomość systemu HEIDENHAIN,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami mierniczymi,
  • dyspozycyjność,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • solidne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • szansę rozwoju oraz zdobywanie nowych doświadczeń oraz poznanie innowacyjnych rozwiązań,
  • możliwość szkolenia i poznawania najnowszych technologii wytwarzania,
  • możliwość płatnych nadgodzin,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy.