Google+
 
    1 2 3 4 5 6  
 • Linie ciesielskie. Doskonała wydajność
  niedościgniona jakość

 • Złoty medal na targach ITM 2015

  dla maszyny Lambda GT!!!

 • Sigma ZM nagrodzona Złotym Medalem MTP 2014!

 • Produkcja 

  wieloosiowych

  maszyn CNC

   

 • LAMBDA VT

  Solidny partner w wielkich przedsięwzięciach

 • Złoty Medal Drema 2014

 

Zastosowanie frezarek CNC

Już od wielu lat wszystkie zakłady produkcyjne kładą duży nacisk na osiągnięcie maksymalnej wydajności, przy najwyższej możliwej jakości wyrobów. Umożliwia to wykorzystanie technologii CNC, czyli sterowania numerycznego urządzeniami cyfrowo, którą można spotkać w większości współcześnie używanych frezarek oraz innego rodzaju obrabiarek.


Frezarki CNC najczęściej wykorzystuje się w przemyśle stolarskim - do obróbki drewna. Jednak w zależności od ich konstrukcji, znajdują one zastosowanie również przy obróbce aluminium oraz tworzyw sztucznych, takich jak plexi, PCV oraz plastik.


W dużych zakładach przemysłowych wykorzystuje się najczęściej bardziej profesjonalne, a przez to i większe rozwiązania, w postaci centrów obróbczych CNC. Ich zadaniem jest nie tylko wygładzanie powierzchni, ale i wiercenie, gwintowanie oraz wykonywanie rowów. Dzięki swojej wielofunkcyjności, centrum znacznie przyspiesza pracę zakładu, zwiększając jego wydajność, a także pozwalając zaoszczędzić pieniądze. Jedno urządzenie wykona kompleksową obróbkę wybranego materiału, ułatwiając realizację innych zadań pracownikom.


W ofercie naszej firmy można znaleźć centra obróbcze CNC, które znajdują zastosowanie w zakładach z większości gałęzi przemysłu - stolarka budowlana, meblarstwo, reklama, a także produkcja form oraz modeli. Proponujemy urządzenia posiadające od trzech do nawet dziesięciu osi interpolowanych, umożliwiając realizację mniej lub bardziej zaawansowanych zadań. W zależności od typu centrów obróbczych CNC, mogą one również wyróżniać się mocą wrzecion do nawet 18 kW. Zachęcamy do zapoznania się z parametrami technicznymi wybranych produktów, poprzez przejście do ich poszczególnych podstron.


Proponujemy również wyposażenie dodatkowe, takie jak czujnik pomiaru długości oraz średnicy narzędzia, sondy detalu, pompy podciśnieniowe, czy też kaptur odpylania sterowany pneumatycznie. Dla wygody użytkowników, wśród ponadstandardowych opcji znajduje się również blat maszynowy - hybrydowy, bądź rastrowy.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 
 
O nas
Informacje
Informacje

Fanum Skorupski-Wójcik Sp. J.
Wielopole Skrzyńskie 11B
39-110 Wielopole Skrzyńskie

tel. +48 17 22 14 880

e-mail: info@fanum.pl

 

projekt i realizacja: BigCom...
aktualizacja:  2016-07-25 08:50