EN

O FANUM

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego
Formularz kontaktowy

Newsletter

Informacje zostały zapisane.

Katalog firmowy FANUM

Polski Producent Maszyn CNC

Maszyny CNC do obróbki drewna, tworzyw sztucznych, aluminium

 

Historia FANUM sięga początku lat 90-tych XX wieku kiedy to współwłaściciele, posiadający własne osiągnięcia i doświadczenia zawodowe, postanowili budować we własnym zakresie skomplikowane urządzenia i maszyny, niezbędne do produkcji obłogów i kształtek sklejkowych. Po wielu latach budowy konwencjonalnych maszyn stolarskich CNC, na potrzeby własne, wraz z nadejściem ery sterowników CNC, zespół pracowników firmy zaprojektował i zbudował prototyp maszyny CNC - Centrum Obróbcze 5-osiowe. Tak powstała pierwsza  5-osiowa obrabiarka CNC w Polsce wyposażona w autorskie oprogramowanie CNC. Wspomniana frezarka do dziś jest intensywnie eksploatowana i można ją zobaczyć w siedzibie firmy.

Tak zaczęła się historia FANUM

Doświadczenie pozyskane przez lata obecności na rynku pozwala nam tworzyć profesjonalne i niezawodne obrabiarki CNC:

o cechach dokładnie takich, jakich oczekuje rynek - solidne, trwałe, ergonomiczne, precyzyjne, wydajne i bezpieczne w użytkowaniu. Aktualnie gama oferowanych obrabiarek CNC to kilkadziesiąt różnych typów maszyn, każda z ogromnymi możliwościami dostosowania dokładnie do potrzeb klienta.

Polskie frezarki do metalu

Plotery Frezujące, Frezarki CNC do metalu

Centra obróbcze, maszyny ciesielskie CNC

Budowa maszyn CNC FANUM i związany z tym proces produkcji w całości realizujemy w fabryce w Wielopolu Skrzyńskim. Od wstępnych projektów, po montaż u klienta, wykonane przez sztab programistów, automatyków, konstruktorów i techników pracujących w naszej firmie. Pozwala nam to na niespotykaną na rynku elastyczność – nie boimy się wyzwań! Ponadto możliwość kontroli jakości na każdym etapie procesu budowy maszyn pozwala nam oferować Państwu produkt wolny od wad i najwyższej jakości!

Nieustanny, prężny rozwój firmy, ciągły wzrost zamowień i rosnące zaufanie rynku pozwala Nam śmiało inwestować w innowacje i infrastrukturę, dzięki którym możemy oferować coraz doskonalsze technicznie produkty - najlepsze maszyny CNC. To w połączeniu ze świetnym i natychmiastowym wsparciem serwisowym - serwis CNC - sprawia, że obrabiarki CNC FANUM pracują bez przestojów wiele lat, a zadowoleni Klienci nie mają już wątpliwości, gdzie zaopatrzyć się w kolejne maszyny CNC.

FANUM - Polski Producent Obrabiarek CNC

Fanum

  • Wielopole Skrzyńskie 11B
  • 39-110 Wielopole Skrzyńskie
  • NIP: 818-16-55-251
e-mail: Formularz kontaktowy