EN

O Fanum

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego
Formularz kontaktowy
Newsletter
Katalog firmowy FANUM

FANUM - czołowy europejski producent maszyn CNC do obróbki drewna, tworzyw sztucznych i aluminium.

Historia firmy Fanum sięga początku lat 90-tych XX wieku kiedy to współwłaściciele, posiadający własne osiągnięcia i doświadczenia zawodowe, postanowili wykonywać we własnym zakresie skomplikowane urządzenia i maszyny, niezbędne do produkcji obłogów i kształtek sklejkowych. Po wielu latach tworzenia konwencjonalnych maszyn, na potrzeby własne, wraz z nadejściem ery sterowników CNC, zespół pracowników firmy zaprojektował i wykonał prototyp maszyny CNC Centrum Pięcioosiowego. Tak powstała pierwsza obrabiarka CNC wyposażona w autorskie oprogramowanie.

Tak zaczęła się historia FANUM.

Wyżej wspomniana maszyna do dziś jest intensywnie eksploatowana i można ją zobaczyć w siedzibie firmy.

Doświadczenie pozyskane przez lata obecności na rynku pozwala nam tworzyć zaawansowane i profesjonalne maszyny i urządzenia CNC o cechach dokładnie takich, jakich oczekuje rynek - solidne, trwałe, ergonomiczne, wydajne i bezpieczne w użytkowaniu. Aktualnie gama oferowanych obrabiarek to kilkadziesiąt różnych typów maszyn, każda z ogromnymi możliwościami dostosowania dokładnie do potrzeb klienta.

Na każdym kroku staramy się podkreślić, że produkt, który oferujemy jest od początku do końca, od wstępnych projektów, po montaż u klienta, wykonany przez sztab programistów, automatyków, konstruktorów i techników pracujących w naszej firmie. Pozwala nam to na niespotykaną na rynku elastyczność – nie boimy się wyzwań!

Fanum obecnie przeżywa rozkwit: stabilny rozwoj, ciągły wzrost zamowień i rosnące zaufanie rynku pozwala śmiało inwestować w innowacje i infrastrukturę, dzięki którym firma może oferować coraz doskonalsze technicznie produkty. To w połączeniu ze świetnym i natychmiastowym wsparciem serwisowym, sprawia, że maszyny CNC Fanum pracują bez przestojów wiele lat, a zadowoleni Klienci nie mają już wątpliwości, gdzie zaopatrywać się w kolejne maszyny CNC.

Fanum - Polski Producent Obrabiarek CNC

Fanum

  • Wielopole Skrzyńskie 11B
  • 39-110 Wielopole Skrzyńskie
  • NIP: 818-16-55-251
e-mail: Formularz kontaktowy