EN

Oferty pracy

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego
Formularz kontaktowy

Newsletter

Informacje zostały zapisane.

Katalog firmowy FANUM

Praca w FANUM

FANUM sp. z o. o. sp. k. - wiodący na rynku polskim producent obrabiarek CNC: ploterów frezujących, frezarek, centrów obróbczych i maszyn ciesielskich CNC. W związku z ciągłym i dynamicznym rozwojem naszej firmy zatrudnimy pracowników na stanowisku:

Oferujemy :

  •  szerokie możliwośći rozwoju kariery,
  •  solidne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania,
  •  prace nad nowymi, innowacyjnymi projektami z zakresu technologii CNC,
  •  współpracę z fachowym i zgranym zespołem,
  •  szkolenia CNC podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Zainteresowanych pracą w naszej firmie prosimy o kontakt. Zachęcamy również do zapoznania się z produktami CNC, które wytwarzamy.

e-mail: info@fanum.pl
telefon: +48 607 581 558

Handlowiec

Doradca techniczno-handlowy do pracy stacjonarnej i niestacjonarnej

Sprzedaż maszyn CNC

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży maszyn CNC w oparciu o analizę potrzeb i wymagania Klienta
  • Prowadzenie rozmów handlowych i negocjowanie warunków współpracy
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z lientami FANUM
  • Doradztwo i opieka posprzedażowa nad klientami
  • Negocjowanie warunków sprzedaży maszyn CNC

 Wymagania od kandydata:

  • doświadczenie w branży obrabiarek CNC,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomośc j. ang w stopniu co najmniej komunikatywnym.

Konstruktor

Konstruktor - Budowa Maszyn CNC

  • wprowadzanie zmian w istniejących konstrukcjach oraz ich optymalizacja pod względem technologicznym, jakościowym i kosztowym,
  • opracowywanie nowych rozwiązań technicznych -  modeli 3D i projektów technicznych,
  • analiza i rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych,
  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz zarządzanie dokumentacją konstrukcyjną.

Podstawowe wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość oprogramowania CAD/CAM Catia, NX,

Programista / serwisant

Programowanie CNC / Serwisowanie Maszyn CNC

Serwisant maszyn CNC

Zakres obowiązków programisty/serwisanta maszyn sterowanych numerycznie CNC

  • wykonywanie przeglądów i napraw maszyn, urządzeń produkcyjnych zgodnie z DTR,
  • udział w naprawach i remontach maszyn,
  • systematyczne przeprowadzanie konserwacji maszyn i urządzeń wg harmonogramu,
  • diagnozowanie, usuwanie drobnych usterek i awarii,
  • dokonywanie pomiaru detali przy użyciu narzędzi pomiarowych, dobór parametrów skrawania i narzędzi w procesie obróbki mechanicznej CNC.

Nie musisz posiadać wiedzy z zakresu obróbki skrawaniem. Nauczysz się wszystkiego od podstaw. W czasie wewnętrznego szkolenia CNC, pod okiem doświadczonych pracowników będziesz samodzielnie wykonywał czynności, które wykonuje operator na maszynie CNC.

Zakres programu szkolenia obejmuje czynności obsługowe, ustawcze, pomiarowe jak i programowanie maszyn sterowanych numerycznie CNC, czytanie rysunku technicznego, pomiary. Szkolenie z programowania prowadzimy na najnowszym oprogramowaniu przemysłowym. Poznasz wszystkie niezbędne przyrządy, nauczysz się obsługi. Będziesz programował na podstawie rysunku technicznego w kodzie ISO (G-code).

  • wykształcenie techniczne,
  • mile widziana znajomość oprogramowania CAD/CAM NX, AlphaCAM, SolidCAM lub inne.

Operator CNC

Operator maszyn sterowanych numerycznie / programista CNC

Zatrudnimy osobę na stanowisko operator-programista maszyn sterowanych numerycznie - frezarka CNC, tokarka. Wykonujemy obróbkę CNC z zakresu frezowania, toczenia. Obrabiamy wszelkiego rodzaju materiały od stali do różnego rodzaju kompozytów.

Miejsce pracy: Wielopole Skrzyńskie

Opis stanowiska:

  • samodzielna obsługa frezarki, tokarki CNC (ustawianie parametrów, wprowadzanie korekt,
  • ustawianie maszyny pod dany detal (produkcja seryjna / jednostkowa),
  • optymalizacja programów obróbkowych, dobór optymalnych narzędzi, uzbrajanie i pomiar,
  • dobór właściwych parametrów obróbki w zależności od materiału i narzędzi,
  • wykonywanie niezbędnych obliczeń,
  • wstępna kontrola jakości wykonanych detali,
  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi CNC,
  • wdrażanie nowych detali na maszynie CNC.

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • min. 2 letnie doświadczenie w zakresie programowania / obróbki skrawaniem i obsługi frezarek i tokarek CNC,
  • wykształcenie zawodowe, średnie techniczne lub wyższe,
  • znajomość oprogramowania CAM i CAD,
  • znajomość systemu HEIDENHAIN,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami mierniczymi,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • solidne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • szansę rozwoju oraz zdobywanie nowych doświadczeń oraz poznanie innowacyjnych rozwiązań,
  • możliwość szkolenia i poznawania najnowszych technologii wytwarzania,
  • możliwość płatnych nadgodzin,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy.