EN

Produkcja

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego
Formularz kontaktowy
Newsletter
Katalog firmowy FANUM

Produkcja Maszyn CNC - Obrabiarek, Frezarek, Ploterów, Centrów Obróbczych do Drewna, Aluminium, Tworzyw Sztucznych, Kompozytów, Modeli i Form 3D

Produkcją maszyn CNC - profesjonalnych, 5-osiowych oraz 3-osiowych obrabiarek sterowanych numerycznie zajmujemy się od 2007 roku. Przewagą Fanum jest doskonała znajomość rodzimego rynku i jego problematyki (Jesteśmy zarówno producentem maszyn CNC, jak również ich użytkownikiem w naszych pozostałych zakładach produkcyjnych), co pozwoliło na opracowanie specyficznego modelu nie tylko oferty produkcyjnej, ale także systemu sprzedaży i wdrożeń oferowanych maszyn na rynku polskim.

Znaczny wolumen produkowanych maszyn przez Fanum to te szyte na miarę – budowane na indywidualne zamówienie kupującego. Dzięki temu, w procesie konfigurowania konstrukcji i wyposażenia, są uwzględniane wszelkie wymagania kupującego i dlatego maszyny te mogą mieć różne wymiary skoków osi interpolowanych, moc elektrowrzecion oraz inne parametry, które sprawiają, że każdy klient otrzymuje urządzenie optymalnie przystosowane do potrzeb produkcyjnych swojego zakładu.

Naszą dumą jest fakt, że od samego początku - od wstępnych projektów po końcowy montaż - wszystko wykonujemy w naszym zakładzie produkcyjnym mieszczącym sie w Wielopolu Skrzyńskim w południowo-wschodniej Polsce.

Sami wykonujemy konstrukcję i najważniejsze podzespoły obrabiarek CNC ( jak korpusy - obrabiane w całości z jednego założenia, głowice, stoły robocze) z najlepszych dostępnych na rynku materiałów, na najdokładniejszych maszynach sprawdzonych producentów. Pozostałe podzespoły (sterowanie CNC, serwonapędy, elektrowrzeciona, falowniki do sterowania elektrowrzecionami, przekładnie, prowadnice szynowe i śruby kulowe) pochodzą od renomowanych producentów z Japonii, Włoch, Niemiec, Szwajcarii.

Możliwość kontroli jakości na każdym etapie produkcji pozwala nam oferować Państwu maszyny CNC wolne od wad i w najwyższej jakości. Zanim maszyna CNC trafi do klienta przechodzi szereg naszych testów. Jednym z decydujących momentów jest pierwszy odbiór techniczny w naszej fabryce  i sprawdzenie poprawności i jakości obróbki w obecności kupującego.

Nie mniej istotne są dalsze etapy wdrożenia produkcyjnego: obrabiarki są instalowane w siedzibie kupującego przez techników producenta, a personel zostaje odpowiednio przeszkolony. Najczęściej szkolenie polega na uruchomieniu produkcji na obrabiarce przez technika wraz z personelem klienta przeznaczonym do obsługi sprzętu. Taki model gwarantuje płynne uruchomienie produkcji z minimalnym ryzykiem komplikacji w pierwszej, najtrudniejszej fazie uruchomienia produkcji na nowej maszynie.

Fanum na rodzimym rynku oferuje dodatkowo pełne wsparcie klienta poprzez sprawny serwis maszyn CNC. Ponad 40 lat branżowego doświadczenia założycieli firmy sprawia, że od samego początku istnienia na rynku mieliśmy pewność, że wysokiej jakości posprzedażowa obsługa techniczna jest naszym obowiązkiem.

Powyższe działania dowodzą swojej skuteczności w statystykach sprzedaży. Nasz zakład produkcyjny maszyn CNC Fanum cieszy się bliskim 100% współczynnikiem klientów wiernych marce na rynku Polskim, doceniającym ponadstandardową jakość oferowanych obrabiarek CNC i obsługi posprzedażowej (nasi najlepsi klienci posiadają w swoich zakładach 6-7 obrabiarek CNC Fanum, które zastąpiły urządzenia CNC innych znanych zagranicznych producentów).

Fanum - Polski Producent Maszyn CNC

Fanum

  • Wielopole Skrzyńskie 11B
  • 39-110 Wielopole Skrzyńskie
  • NIP: 818-16-55-251
e-mail: Formularz kontaktowy